Błąd
  • XML Parsing Error at 1:611. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:102. Error 9: Invalid character

Z przykrością muszę tu oświadczyć, że z powodu nawału pracy w konstrukcji odzieży mam za mało czasu i już też zmęczone oczy, żeby prowadzić w dalszym ciagu ten rozdział mojej twórczości. Ale jeśli ktoś będzie miał dość czasu, żeby czekać to może ...

Proponuję dla wymagającego indywidualnego klienta szycie na miarę.

Usługa ta polega na przygotowaniu - na podstawie dokładnej miary z klienta - formy uwzględniającej wszystkie anatomiczne cechy z uwzgłędnieniem np. obniżonego ramienia (co charakteryzuje większość współczesnej populacji , a nie jest brane pod uwagę w szyciu produkcyjnym) .

Na podstawie takiej formy mogę wykroić z powierzonego materiału egzemplarz niepowtarzalnego stroju z zachowaniem zasad poprawnego układania się odzieży na figurze konkretnego klienta. Często ktoś nie może dobrać na siebie odzieży w sklepach.

Dodatkowym atutem takiej usługi może być ręczne wykończenie (na życzenie ) poszczególnych elementów ; obszycie podszewki, ręczne obrębienie dziurek i inne operacje nadające indywidualny charakter stroju dopasowany do gustu i specyfiki klienta.

Realizacja takiego zamówienia odbywa się po kontakcie telefonicznym w celu ustalenia terminu wykonania i umówienia wizyty dla wzięcia indywidualnej miary z klienta (konieczna wizyta w zakładzie lub w szczególnych przypadkach u klienta).

Konieczne przynajmniej dwie - trzy przymiarki u nas w zakładzie, dla lepszego dopasowania ubioru do indywidualnego charakteru i wymiarów klienta.


Mogę doradzić (dostępne próbniki tkanin z Angli i Włoch) w wyborze tkaniny.


Czas realizacji niektórych zamówień może przekroczyć dwa mieiące i jest zależny od indywidualnych i szczególnych wymagań klienta. Zależy też od ilości zamówień i nie można odkładać decyzji posiadania takiego stroju np. na szczególne okazje na ostatnią chwilę.

Moje podejście do tej pracy jest szczególne i ma charakter rzemieślniczej twórczości rękodzielniczej, co nadaje tym modelom i samym wyrobom szczególny charakter.

Nie wysyłam paczką - kurierem i nie mierzę na odległość.

 

 

Ukash Kart ukash